Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Steven Wu Mr. Steven Wu
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-755-23010875 Е-пошта:252413883@qq.com
Избрана производи
За нас
Шенжен Оледа технологија копродукции, Ltd, основана во 2009 година, се наоѓа во Шенжен Кина. Тоа е претпријатие кое се фокусира на истражување и развој, производство и продажба на сите видови LED производи. Тој е посветен на помагање на индустријата да го подобри квалитетот на ЛЕР и да вложи максимални напори за промовирање на развојот на ЛЕР индустријата. Знаците Baiyang® се користат ширум светот повеќе од 100 земји. Воспоставени долгорочни пријателски односи за стратешка соработка со многу домашни и странски познати брендови.
Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
За нас
Шенжен Оледа технологија копродукции, Ltd, основана во 2009 година, се наоѓа во Шенжен Кина. Тоа е претпријатие кое се фокусира на истражување и развој, производство и продажба на сите видови LED производи. Тој е посветен на помагање на индустријата да го подобри квалитетот на ЛЕР и да вложи максимални напори за промовирање на развојот на ЛЕР индустријата. Знаците Baiyang® се користат ширум светот повеќе од 100 земји. Воспоставени долгорочни пријателски односи за стратешка соработка со многу домашни и странски познати брендови.
Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
Нови Продукти
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање