Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Steven Wu Mr. Steven Wu
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-23010875 Email:252413883@qq.com
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh
Shenzhen Oleda Technology Co, Ltd, themeluar në vitin 2009, është e vendosur në Shenzhen të Kinës. Shtë një ndërmarrje që përqendrohet në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e të gjitha llojeve të produkteve LED. Itshtë e përkushtuar të ndihmojë industrinë për të përmirësuar cilësinë e LED dhe të bëjë çdo përpjekje për të promovuar zhvillimin e industrisë LED. Shenjat Baiyang® përdoren gjerësisht në të gjithë botën më shumë se 100 vende. Të vendosura marrëdhënie miqësore strategjike afatgjata me shumë marka të njohura vendase dhe të huaja.
Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh
Shenzhen Oleda Technology Co, Ltd, themeluar në vitin 2009, është e vendosur në Shenzhen të Kinës. Shtë një ndërmarrje që përqendrohet në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e të gjitha llojeve të produkteve LED. Itshtë e përkushtuar të ndihmojë industrinë për të përmirësuar cilësinë e LED dhe të bëjë çdo përpjekje për të promovuar zhvillimin e industrisë LED. Shenjat Baiyang® përdoren gjerësisht në të gjithë botën më shumë se 100 vende. Të vendosura marrëdhënie miqësore strategjike afatgjata me shumë marka të njohura vendase dhe të huaja.
Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim